Аксесуари для снів - те чим можна доповнити вашу спальню

Ортопедичні каркаси із ламелями під матраси

Грамотний вибір спального місця на довгі роки забезпечує високу якість життя. Але, якщо Вам треба швидко укомплектувати зручне спальне місце тоді каркас - вдале рішення для спальні, дитячої, гостьової кімнати, дачного будиночка, готелю і хостела. Вони надійні, довговічні, сприяють збереженню правильної осанки і розвантаженню хребта.

Розкладушки із матрацом

В умовах обмеженого об'єму житлового простору нелегко вирішити питання зручного розміщення гостей. Розсувний диван вимагає немало місця навіть в зібраному виді, двох'ярусні конструкції недешеві, громіздкі, не завжди сумісні з інтер'єром. Оптимальним рішенням стають розкладні ліжка, які компактні в складеному стані, невибагливі до умов зберігання і легко знаходять собі місце за шафою, в коморі, гаражі, на лоджії.

Подушки

Для того, щоб наше тіло відпочило, дуже важливо лежати на хорошій подушці, що забезпечує комфортне положення для шиї і голови. Сучасні подушки відрізняються хорошою якістю і різноманітністю, що дозволяє підібрати і купити подушку зручну кожній людині: ортопедичні, пухові, силіконові, на травах.

Одіяла

Наш інтернет-магазин ортопедичних матраців та аксесуарів для сну пропонує вашій увазі великий каталог ковдр для усієї сім'ї. На сторінках нашого каталогу ви зможете вибрати і купити ковдру для новонародженого, дитини, підлітка або дорослої людини.

Наматрацники для захисту матрасів

Такий текстиль покликаний збільшувати термін експлуатації ортопедичних матраців, захищаючи їх від забруднення і зносу. Наматрацник водонепроникний, непромокальний, ущільнений і з додатковии пом'якшенням, на гумці можна купити за низькою ціною не виходячи з будинку. Для цього досить відкрити наш каталог.